Mobirise Website Builder

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

Değerli Danışanımız,

‘Dijital Mecra da Kimlik' olarak tanımlanan tanıtım araçlarından başta web sayfası yasal zorunluluktur, kullanıcılar tarafından %100 kurumsal kimlik olarak değerlendirilmektedir. İşletme ile iletişim için yoğun olarak kullanılıyor.

Gelişen teknoloji nedeni ile ile web sayfalarında yükselen değerler sürekli değişim göstermekte. Web sayfalarının güncel ve yükselen değerler ile yenilenmesi önemsenmektedir.

Alışveriş sektöründe hızla yetkinliğini arttıran e-ticaret pazar yerlerinde gelişimini sürdürüyor. Bilindik markalar dahi kendi e-ticaret sitelerinin yanısıra e-ticaret pazar yerlerinde vitrin açmayı önemsiyorlar. E-Ticaret siteleri tanınmış markaların yanısıra girişimci ve küçük üreticilerin birlikte müşteri ile buluşma imkanı sunmaktadır.

Üretici işletmeler ve alım satım yapan ticari kuruluşlar bir den fazla pazar yerinde faaliyet gösterirken kolaylık sağlamak amacı ile işletme ofisinden tüm pazar yerlerine entegre olarak az hata ile hızlı bilgi geçişi imkanı buldular.

Google reklamları henüz cazicesini koruyor, SEO hizmetleri ile öne çıkarma çalışmaları etkinliği artan rekabet ile birlikte daha fazla detay çalışmasına sebep oluyor.

Sosyal ağlar pazarlama reklamlarının en son mecralarından, kendine has yaklaşımlarla tüketicileri ansızın satın alma motivasyonu ile buluşturuyorlar.
Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ve özgün aktiviteler ile sosyal ağ pazarlama mecrası işletmelerin tutkulu hedefi oluyor.

30 yıl a yakın digital mecrada ve perakende sektöründe deneyimli uzmanlarımız ile özgün genç tasarımlar ile Dijital Pazarlama mecralarında siz danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Henüz bu alanda etkinliği olmayan KOBİ lere bu sahada yerlerini hemen almalarını ısrarla tavsiye ediyoruz.

Bize başvuruda bulunan danışanlarımıza ihtiyaç analizi ve maliyetlerini yerinde hızlıca teslim ediyor, taahhüt ettiğimiz zamanda çalışmaları tamamlıyoruz.

MARKA TESCİLİ olan işletmeleri KOSGEB TANITIM DESTEĞİNDEN faydalandırıyoruz.

Bilgi ve başvurunu için bize ulaşın.